به گزارش روابط عمومی موسسه ایثار :


مهندس پور حاج رضایی مدیرعامل موسسه ایثار در سفر یک‌روزه به استان چهارمحال و بختیاری ضمن بازدید از مراکز تحت پوشش موسسه در جلسه شورای استانی با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان، معاون فرهنگی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد استان، برخی جانبازان نخاعی و بهره‌برداران برگزار شد،وحید صالحی را به عنوان مدیر موسسه فرهنگی و ورزشی و توان‌بخشی ایثار استان را معرفی کرد

در ابتدای این جلسه نجفی مدیرکل بنیاد شهید استان ضمن خوش‌آمد گویی و تقدیر و تشکر از حضور مدیر عامل موسسه ایثار در استان ،سخنان خود را اینگونه آغاز کرد: موسسه همراه و هم یار بنیاد بوده که در هفته حدود چهار هزار نفر از خدمات تحت پوشش این موسسه در استان استفاده می‌کنند.

وی افزود: به لطف پروردگار و تلاش مدیران و کارکنان موسسه، برنامه‌های خوبی در بخش‌های مختلف موسسه اجرا شده که رضایت‌مندی جامعه ایثارگری را هم در بر داشته است.

مدیرکل بنیاد استان در پایان سخنان خود از زحمات حیدر قربان پور مدیر سابق موسسه ایثار استان تقدیر کرد و افزود: فعالیت‌های فرهنگی ورزشی در موسسه باعث شور و نشاط بین جامعه ایثارگری می‌شود که می‌تواند از آسیب‌های فراوان جسمی و روحی جلوگیری کند.

در ادامه این جلسه مدیرعامل موسسه ایثار ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان و ابراز خرسندی و رضایت از عملکرد موسسه ایثار استان چهارمحال و بختیاری،افزود: از مدیرکل بنیاد استان و مجموعه بنیاد شهید به جهت تعامل خوبی که با موسسه دارند تشکر می‌کنم.

مهندس پور حاج رضایی ادامه داد: موسسه هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی خدمات شایسته‌ای به جانبازان ارائه می‌دهد که در این استان هم ما شاهد رشد موسسه بودیم و با افتتاح مرکز درمانی و توان‌بخشی سه فاز فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی این استان تکمیل خواهد شد.

وی افزود: امیدوارم مدیر جدید با همین پویایی و همت کار خود را طبق سیاست‌های موسسه مرکز با هماهنگی اعضای شورای استانی ادامه دهد.

پور حاج رضایی تصریح کرد: در ۲۷ استان مراکز موسسه به بهره‌برداری رسیده که فعالیت‌های خوبی را هم شاهد هستیم، حدود ۶۰ درصد مدیران شعب استانی جوان بوده که بسیار خوب فعالیت می‌کنند، وحید صالحی جوان‌ترین آن‌هاست که آرزوی توفیق برایشان داریم.

مدیر عامل موسسه ضمن قرائت پیامی از طرف ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران حجت‌الاسلام شهیدی اعلام کرد که، وی از فعالیت‌های موسسه رضایت کامل دارند و شعب موسسه ایثار در استان‌ها توسط بنیاد هدیه‌ای برای عموم مردم استان است.

وی در پایان سخنان خود در خصوص دو طرح محسنین و نصر توضیحاتی ارائه نمود و افزود: این دو طرح می‌تواند برای جانبازان نخاعی بسیار مفید و پر اثر باشد که این دو طرح با همکاری انجمن جانبازان نخاعی کشور در حال اجرا است.


در ادامه جلسه وحید صالحی مدیر موسسه ایثار استان ضمن تشکر از مدیرعامل و اعضای شورای استانی در خصوص فعالیت‌های انجام ‌شده به لحاظ کمی و کیفی سخنانی ارائه و مهم‌ترین هدف خود را در موسسه ، حفظ و نگهداری اماکن و مراکز تحت پوشش و ایجاد رضایت بین جامعه ایثارگری عنوان کرد.

وی ادامه داد: باید از ظرفیت‌های موجود به صورت بهینه استفاده و از اموال به صورت شایسته مواظبت کرد و با هماهنگی موسسه مرکز و اعضای شورای استانی و با کمک همکاران بتوان طبق آیین‌نامه‌ها و بخش‌نامه‌ها جهت پیشبرد اهداف موسسه و در چهارچوب قوانین و مقررات موسسه ایثار قدم‌های خوبی برداشت.


در پایان این جلسه ، «وحید صالحی» به عنوان جوان‌ترین مدیر مؤسسات استانی موسسه ایثار معرفی و حکم وی که به امضای مدیر عامل موسسه رسیده بود به ایشان اعطاء شد.